Gaia Akadeemia

Gaia Akadeemia

Gaia Akadeemia lähtub rahvusvahelisest Gaia Hariduse õppekavast, mille märksõnadeks on terviklik elukäsitlus ja kogemuslikkus.

Gaia Akadeemia signatuurkursus tuleb rahvusvaheline

Esmakordselt on Gaia Akadeemia signatuurkursus “The Basics of Holistic Lifestyle” (Tervikliku Eluviisi Alused) rahvusvaheline ja toimub ühe kuu jooksul 30. august-27. september 2019 Mõisamaal Väike Jalajälg koolituskeskuses. Kursusel osalejatel on võimalus kogeda ehedat toimivat kogukonda seal kuu aja jooksul elades.

EDEstonia2019 programm tugineb neljale inimtegevuse aspektile: ökoloogiline – kuidas loodusega võimalikult harmoonilises kooskõlas eksisteerida; majanduslik – kuidas toimivad ühise ja väärtuspõhise majandamise mudelid; sotsiaalne – kuidas üksteist paremini mõista ja efektiivsemalt kommunikeerida ja maailmavaateline – terviklik minapilt

Õppemeetod erineb suuresti klassikalisest koolist, suur rõhk on kogemuslikul ja praktilisel õppel, mis võimaldab kõik õpitu oma naha peal läbi elada ja järgi proovida, peamine fookus on grupisuhetel ja -dünaamikal. Kursus aitab tõsta Sinu teadlikkust ja elukvaliteeti ning luua vajalikke muutusi. Saad uut hoogu, ideid ja leiad mõttekaaslasi mõne põneva jätkusuutliku projekti elluviimiseks. Meie juhendajad on pikaajalise praktilise kogemusega kirglikud asjatundjad. See on suurepärane aeg õppida omal maal ja oma inimestelt terviklikuks eluks vajalikke tarkusi.

Kursus on loodud inimestele, kes otsivad oma elus uusi väljundeid ja sügavamaid teadmisi, kuidas loodusega ja kogukonnaga paremini koostöös toimida. Varasemad sarnased kursused on toonud kokku väga erineva taustaga inimesed alates IT valdkonna insenerist loomeinimesteni, üliõpilastest ja haridustöötajatest kõrge riigiametnikuni välja. Grupp saab olema rahvusvaheliselt mitmekesine ja peamiselt inglise keelse suhtluskeelega, mis võimaldab suuremat kogemuste vahetust.

Koos loome pinnase teadlikule ja kestlikule eluviisile ning maailma muutvatele ettevõtmistele!

Rohkem infot kursuse kohta leiab siit: http://gaiaakadeemia.ee/ede2019/

Comments are closed.