3.-6.10.2024

@ Mooste, Estonia

Draakoniunistamise süvakursus John Crofti ja Toomas Trapidoga

Draakoniunistamise süvakursus John Crofti ja Toomas Trapidoga

2024. aasta oktoobris külastab Eestit John Croft, kes on draakoniunistamise (Dragon Dreaming) kui põlisrahvaste maailmapilti ning eesliini teadust ühendava projektijuhtimise meetodi rajaja. Ta teeb koos Toomas Trapidoga 3.-6. oktoobril draakoniunistamise süvakursuse, millele eelneb individuaalne töö kõigi kursusel osalejatega alates registreerumisest kuni oktoobrini.

Kui Sul on idee, mille elluviimine teeniks üheaegselt Sind, Sinu organisatsiooni või kogukonda ja mingil kujul meie ühist Maad, siis on draakoniunistamine Sinu jaoks!

Draakoniunistamine (Dragon Dreaming) on meetod, mida on edukalt kasutatud tuhandete inspireerivate ja evolutsiooniliste projektide elluviimiseks. Draakoniunistamine seob põlisrahvaste tarkuse tänapäevase vajadusega viia ellu konkreetseid projekte. Draakoniunistamist iseloomustab terviklikkus, süsteemsus, kollektiivse tarkuse kasutamine, koostöö ja väga olulisena hea ja tegusa energia hoidmine mängulisel moel.

Kursus algab Sinu jaoks juba hetkest, kui end kirja paned, sest seejärel võtab kursuse kaasläbiviija Toomas Trapido Sinuga ühendust ja kutsub esimesele kohtumisele videokõnes, kus koos teiste osalejatega toimub esimene unistuste ring, et Sinu unistus või projekt hakkaks juba kasvama. John Croft töötab isiklikult kõigi osalejatega enne oktoobris toimuvat füüsilise kohalolekuga intensiivkursust. Eesmärgiks on Sinu unistusele nii palju jõudu ja tuge anda kui võimalik!

4-päevasel intensiivkursusel 3.-6. oktoobril:

  • saad aru muutumisprotsessidest, et julgelt unistada, praktiseerid süvakuulamist ja karismaatilist suhtlust

  • teed oma projektimeeskonna võrgustikuanalüüsi ja leiad „laulujooned“, mis on teid kokku toonud

  • juhid unistamisringi ja mõistad, kuidas seda saab kasutada meeskonda uute liikmete kutsumiseks

  • loote üheskoos oma projektile strateegilise vooskeemi ehk „Karabirrdti“ ja kasutate seda eelarve tegemiseks, alustate ülesannete delegeerimist oma projekti elluviimiseks

  • panete paika oma projekti tulemuslikkuse põhinäitajad ja loote eeldused loovuse vabastamiseks

Kursusel osaledes saad kindlasti endale tugivõrgustiku, kelle toel oma unistust tegelikkuse poole viia.

Draakoniunistamise kolm aluspõhimõtet:

Isiklik kasvamine: iseenda avardumine ja väestamine
Kogukonna areng: meie kogukondade tugevdamine
Maa heaks tegutsemine: elususe suurendamine kogu Maal

John Croft

Kursuse läbiviijaks on John Croft, kes rajas draakoniunistamise meetodi kombineerides uudsel moel Austraalia edelaosa põlisrahvaste maailmapilti tänapäevase projektijuhtimisega.

 

Toomas Trapido

Aastal 2008 kohtasin esimest korda John Crofti, kes rajas draakoniunistamise ehk heas energias ja edukate projektide ellukutsumise ning teostamise meetodi. Johni isiksus ja draakoniunistamine võlusid mind samuti esimestest minutitest alates. Kui avatud ruum on pigem organisatsiooni arengule uue hoo sisse lükkamiseks, siis draakoniunistamine on väga tõhus konkreetsete projektide või unistuste elluviimiseks. Järgnevatel aastatel olen õppinud Johnilt ja tema kaastöötajalt Lizandra Barbutolt draakoniunistamise nüansse ning praktiseerinud seda koolis, ülikoolis ja ettevõtetes ning aidanud unistustel mõnusalt ja kiirelt teostuda.   

Usun, et sellised koostöö ja koosloomise meetodid on eluliselt vajalikud just praegu, ajal mil senine maailm on justkui liigestest lahti, üksiku kangelase aeg on justkui läbi saamas ning edasiviivad algatused sünnivad läbi ühise unistamise ja koostegemise.

Asukoht:
Mooste, Saviukumaja

Tasu:
Tasu saab ise valida vahemikus 650-950 eurot.

Tule ja vii oma unistused ellu! 

Palun registreeru siin

Rohkem infot: toomas.trapido@gmail.com, 55570010

Sündmuse link Facebookis: Draakoniunistamise süvakursus John Croftiga

Menüü