Gaia Akadeemia

Gaia Akadeemia

Gaia Akadeemia lähtub rahvusvahelisest Gaia Hariduse õppekavast, mille märksõnadeks on terviklik elukäsitlus ja kogemuslikkus.

Gaia Akadeemia avab lahkelt oma uksed kõigile huvilistele ja uudishimulikele

22. septembri õhtul avab Gaia Akadeemia lahkelt oma uksed kõigile huvilistele ja uudishimulikele.

Sind kõnetab terviklik ja looduslähedane eluviis? Sa oled otsinud vastust küsimusele, kuidas oma ellu rohkem sügavust ja päris teadmisi tuua? Sa soovid luua midagi väärtuslikku ja jätkusuutlikku? Sul mõlgub pikemat aega mõttes üks kogukondlik projekt? Sa tahad õpetada lastele ja noortele aluseks võttes terviklikku elukäsitlust? Sinus on killuke maailmaparandajat? Aga võib-olla sind lihtsalt huvitab, millega Gaia Akadeemia täpsemalt tegeleb?

27524410120_350ed4db1c

Kui ennast ära tundsid, siis on meil sulle rõõmus uudis. Nimelt Gaia Akadeemia avab 22. septembri õhtul uksed kõigile huvilistele ning kutsub lähemalt tutvuma, mis imeasjadega akadeemias tegeletakse.

Tutvumisõhtul räägime akadeemia olemusest ja eesmärkidest ning tutvustame lähemalt Gaia Akadeemia “Tervikliku eluviisi aluste” (TEA) ja “Meie aja teadliku õpetaja” kursuste sisu ja õppetöö kava. Oma eelmise õppeaasta muljeid ja kogemusi tulevad meiega jagama TEA kursuse esimese lennu õpilased ja juhendajad. Näitame juurde inspireerivaid pilte ja videosid kursuse sessioonidest erinevates ökokogukondades, demonstreerime kõigi osavõtul tõhusaid jagamis- ja suhtluspraktikaid, mis on kursuste nurgakiviks ja vastame küsimustele.

Oodatud on nii need, kes on ennast juba kursusele registreerinud, kui ka kõik need kes alles plaanivad seda teha või niisama soovivad Gaia Akadeemia tegemisi uudistama tulla.

Alustame tutvumisõhtuga Gaia Koolis kell 18, aadressil Weizenbergi 20b trammide lõpp-peatuse juures hoovimaja esimesel korrusel), Kadriorg.

Sündmus kestab orienteeruvalt kuni kaks tundi.

 

Palun ole hea ja anna oma tulekust märku meiliaadressil: info@gaiaakadeemia.ee
Täpsem info: Toomas Trapido, tel 55570010

Comments are closed.