Gaia Akadeemia

Gaia Akadeemia

Gaia Akadeemia lähtub rahvusvahelisest Gaia Hariduse õppekavast, mille märksõnadeks on terviklik elukäsitlus ja kogemuslikkus.

Juulikuus toimub draakoniunistamise meetodi kursus selle looja John Crofti juhendamisel

Tuleva suve 5-8 juulil toimub Gaia Akadeemia korraldamisel Hundiallika Keskuses Võrumaal draakoniunistamise ehk eriti edukate projektide ellukutsumise ja läbiviimise kursus meetodi looja John Crofti ja tema assistendi Lizandra Barbuto juhendamisel. Draakoniunistamine (Dragon Dreaming) on meetod, mis seob põlisrahvaste tarkused tänapäevaste vajadustega ning mida on edukalt kasutatud tuhandete inspireerivate ja evolutsiooniliste projektide elluviimiseks.

Hundiallika Retriidi- ja koolituskeskus

Meie ühiskonnas ja kultuuriruumis on domineerivaks win-loose mängud ja suhted, kus oleme vastavalt kas võitjad või kaotajad. Inspireerituna Austraalia aborigeenide pärimusest lähtub draakoniunistamise meetod projektide juhtimisel nö win-win-win suhetest, mida iseloomustab terviklikkus, süsteemsus, kollektiivse tarkuse kasutamine, koostöö ja väga olulisena hea ja tegusa energia hoidmine mängulisel moel.

Draakoniunistamine toetub kolmele olulisele sambale: eneseareng (pühendumine iseenda tervenemisele ja väestamisele), kogukonna areng (kogukondade tugevdamine) ja Maa teenimine (kogu elu edendamine ja heaolu tõus).

Seekord ootame eriti osalema gruppe, kellel on oma unistuste projekti idu või lausa võrse juba olemas, millega selle neljapäevase praktilise kursuse raames juhendajate ja tugivõrgustiku abil edasi töötada, et oma unistusi tegelikkuse poole viia.

Rohkem infot kursuse kohta leiad siit: https://www.facebook.com/events/1601223219966232/

 

Comments are closed.