Gaia Akadeemia

Gaia Akadeemia

Gaia Akadeemia lähtub rahvusvahelisest Gaia Hariduse õppekavast, mille märksõnadeks on terviklik elukäsitlus ja kogemuslikkus.

Gaia Akadeemia läheb õppesessiooniga Tartusse

Gaia Akadeemia aastase kursuse TEA ehk Tervikliku Eluviisi Alused veebruarikuu õppemoodul toimub sedapuhku osaliselt Tartus, kus meid võõrustab Maarja Kool. Õppemooduli fookuses on erinevad linnakogukonnad ning Tartus plaanime lähemalt tutvuda Elav Tartu liikumisega.

16. veebruari õhtul ootab Gaia Akadeemia koostöös Elav Tartu liikumisega aga külla ja meiega kohtuma kõiki huvilisi-sõpru, keda kõnetavad sellised teemad nagu keskkond, jätkusuutlik areng ja elustiil, terviklik elukäsitlus, kogukonnad ja kogukondlikud projektid.

Tutvustame Gaia Akadeemia lugu ja loome vahetu kontakti praeguste kursuslastega, kes jagavad oma Gaia kogemust. Õhtu jooksul räägime lähemalt Gaia Akadeemiast kui säästva arengu hariduse õppeasutusest; tutvume põnevate Eesti ja Euroopa (öko)kogukondadega; räägime EDE Estonia 2019 – The Basics of Holistic Lifestyle rahvusvahelisest kursusest ja suvisest GEN2019 kogukondade konverentsist Toskaanas.

Elav Tartu liikumine põhineb iga tartlase võimalusel aktiivselt linna säästvasse arengusse panustada. See on kodanike liikumine ja võrgustik, mis ühendab inimesi, kes on teadlikud sellest, et elava ja jätkusuutliku Tartu loomine on kodanike enda kätes. Eesmärgiks on suurendada inimeste teadlikkust jätkusuutliku linna vajadusest ja eelistest, vahendada ja tutvustada häid näiteid ja praktikaid selle saavutamiseks ja võimestada inimesi selle poole liikumises.

Kohtumisõhtu toimub 16. veerbruaril kell 19 Maarja Koolis, aadressil Puiestee tn 26, Mõisahoones. Rohkem infot leiad meie facebooki lehelt: https://www.facebook.com/events/294767384522859/

Comments are closed.